O szkole
Społeczność
Dla uczniów
Profile klas
Na Facebooku
Blogi
Linki


DYREKCJA:

Dyrektor: mgr Ewa Mastalerz

Wicedyrektor: mgr Małgorzata Rama

NAUCZYCIELE:

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

J. polski:  mgr Hanna Korniluk, dr Tatiana Olejnik, dr Łukasz Skowroński, mgr Julita Słupczyńska, mgr Magda Tyczyńska

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo: mgr Ireneusz Bielicki, mgr Krzysztof Greding, mgr Grażyna Zatorska – Gapińska

Edukacja filozoficzna, Etyka: dr P. Domeracki

Wiedza o kulturze i historia sztuki: mgr Jolanta Wegner – Staromłyńska

Religia: mgr Beata Girzyńska, mgr Grzegorz Tomasik

Nauczyciele bibliotekarze: mgr Agata Rutkowska, mgr Daria Garbaciak

Zajęcia plastyczne: mgr Agata Wilkowska, mgr Jolanta Wegner – Staromłyńska

Edukacja medialna: mgr Hanna Korniluk, mgr Jolanta Wegner – Staromłyńska

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH

Matematyka: mgr Zygfryd Kłosiewcz, mgr Anna Kaczmarek, mgr Ewa Mastalerz, mgr Aldona Pełczyńska, mgr Renata Pietrzykowska, mgr Małgorzata Rama

Fizyka: mgr Anna Kaczmarek

Informatyka i technologia informacyjna: mgr Zygfryd Kłosiewcz, mgr Jolanta Wegner -Staromłyńska

Podstawy przedsiębiorczości: mgr Grażyna Mikusek

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH

Biologia: mgr Dariusz Mularczyk, mgr Agata Strutyńska, mgr Lidia Tesznar

Chemia: mgr Aneta Kocińska

Geografia: mgr Hanna Skibińska, mgr Otylia Talarczyk-Smoleń

Przyroda: mgr Dariusz Mularczyk, mgr Hanna Skibińska

Turystyka i krajoznawstwo:  mgr Otylia Talarczyk-Smoleń, mgr Hanna Skibińska

Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Rafał Brzustewicz

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

J. angielski: mgr Barbara Henke, mgr Monika Jurska, mgr Leszek Kamrowski, mgr Agnieszka Mach, mgr Krzysztof Malinowski, mgr Bożena Wojtkowiak, mgr Iwona Zakrzewicka

J. niemiecki: mgr Jolanta Redmann 

J. rosyjski: mgr Regina Karczewska

J. łaciński, Łacina w medycynie:  mgr Genowefa Malicka

J. włoski: dr Karol Karp

J. hiszpański: mgr Adam Węgrzyn

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

mgr Adam Mach, mgr Piotr Miler, mgr Piotr Olkiewicz, mgr Sławomir Wiklendt

NAUCZYCIELE SPECJALIZUJĄCY SIĘ W PRACY Z MŁODZIEŻĄ O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH (ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ)

Nauczyciele specjaliści współorganizujący kształcenie w oddziałach integracyjnych: mgr Agnieszka Balcer, mgr Joanna Borowiec

Pedagog: mgr Katarzyna Radzka

Psycholog: mgr Agnieszka Balcer

Surdopedagodzy: mgr Aneta Kocińska, mgr Katarzyna Radzka, mgr Grażyna Zatorska – Gapińska

Tyflopedagodzy: mgr Agnieszka Balcer, mgr Joanna Borowiec, mgr Anna Kaczmarek, mgr Aldona Pełczyńska, mgr Renata Pietrzykowska, mgr Agata Rutkowska, mgr Lidia Tesznar, mgr Otylia Talarczyk-Smoleń

Socjoterapeuci: mgr Beata Girzyńska, mgr Anna Kaczmarek

Specjaliści rewalidacji: mgr Borowiec Joanna, mgr Hanna Korniluk, mgr Agnieszka Mach, mgr Julita Słupczyńska